شرکت سايه گستر آسيا يکي از قديمي ترين و شناخته شده ترين شرکت هاي ارائه دهنده انواع درب شيشه اي فولدينگ در کشور به شمار مي رود.
بيست و پنج سال سابقه درخشان و استفاده از کارشناسان مجرب و کارکشته و خلاق در سايه گستر آسيا باعث شده اين شرکت بهترين درب شيشه اي فولدينگ يا تاشو را در کشور ارائه دهد.
درب هاي شيشه اي جمع شونده شرکت سايه گستر آسيا مانند ساير محصولات مدرن اين شرکت با تخفيف فوق العاده بيست درصدي به مدت محدود به مشتريان ارائه مي گردد.


درب هاي شيشه اي فولدينگ يا تاشو شرکت سايه گستر آسيا در کمترين عرض بيشترين بازشو را به محيط داده داراي عملکرد خوب با سرعت بالا مي باشد.اين نوع درب براي سازه هايي که بازشوي دهانه درب ورودي کم بوده و نياز به بيشترين بازشو را دارند استفاده ميگردد.بيش از 85 درصد عرض کل دهانه بازشوي مفيد مي باشد.
با توجه به پارامترهايي نظير قدرت، نصب آسان و هماهنگي ظاهري آن با محيط اطراف و قابليت کارآمدي بالا در حداقل فضاي موجود و سرعت بازشوي مناسب خود، از تقاضاي ويژه اي در بين خريداران برخوردار مي باشد.
اين نوع درب اتوماتيک در مکان هاي به نسبت با عرض کم نصب مي گردد که به هيچ عنوان از مدل اپراتورهاي درب اتوماتيک ديگري نمي توان استفاده کرد.در فضا هايي که به عرض بازشو کامل دهنه نياز دارند از مکانيزم break out استفاده مي گردد . به صورت خلاصه مي توان گفت درب اتوماتيک فولدينگ 80% دهنه را بازشو مي دهد.
در مکانهايي که خروج اضطراري نياز باشد و يا احتياج به بازشوي کامل داشته باشد، از فريم هايbreak out استفاده مي شود که روي ديوار کنار لتها، به صورت لولايي جمع مي شود.
مزيت نصب درب اتوماتيک فولدينگ در مکان هايي که حجم بالاي تردد در زمان کوتاه تردد دارند بسيار پرسود مي باشد. اين لتهاي بريک اوت در اپراتور هاي درب اتوماتيک شيشه اي اسلايدينگ و درب اتوماتيک مثلثي و درب اتوماتيک تلسکوپي امکان پذير مي باشد.


درب اتوماتيک فولدينگ شرکت سايه گستر آسيا با طراحي و اجراي فوق العاده بهترين گزينه براي مکان هايي که محدود جا براي نصب درب اتوماتيک دارند مي باشد.با استفاده از اين درب اتوماتيک مي توان از 85 درصد عرض درب ورودي اتوماتيک جهت بازشوندگي استفاده کرد.
درب اتوماتيک اتوبوسي ظاهري همانند درب لولايي دارد. و به دو صورت قابل نصب مي باشد: نصب خطي و يا از رو.
 مزايا درب اتوماتيک:
سرعت بازشوندگي بالاي درب اتوماتيک آن را کاملا براي مکان هاي پرتردد مناسب مي کند.
از طرفي به علت سرعت عملکرد بالاي درب اتوماتيک ، اين درب براي مکان هاي نيازمند به امنيت بالا بسيار مناسب است.
با نام هاي درب تاشو و يا درب اتوبوسي نيز در بازار شناخته مي شود.
 از دو طرف باز مي شود. اين بازشوندگي مي تواند به دو صورت داخلي و يا خارجي باشد که بسته به مکان مورد استفاده تعيين مي شود.
وزن يک لنگه درب اتوماتيک  حدود 40 کيلوگرم مي باشد.
سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتيک بين 0 تا 7 ثانيه مي باشد.
مزاياي درب هاي تاشو شيشه اي اتوماتيک

•    اين محصول به دليل سرعتي که در باز و بسته شدن دارد مهم مي شود و پر کاربرد ترين محصول در بين ساير محصولات اتوماتيک شيشه اي است.
•    ميزان زمان باز وبسته شدن درب هاي اتوماتيک شيشه اي دو الي چهار ثانيه است و قابل ذکر است که اين زمان مي تواند با توجه به سيستم برنامه ريزي و زماني که تعيين مي شود نسبت به هر متر به ثانيه تغيير کند.
•    اين نوع درب در مکان هايي که تردد در آنجا زياد است و اين که اگر در اين مکان ها فضايي براي ايستادن نباشد استفاده از اين درب ها توصيه مي شود.
•    درب هاي اتوماتيک تاشو و يا همان درب اتوماتيک فولدينگ با توجه به وجود دستگاه محرکه درب مي تواند در تمامي 24 ساعته شبانه روز در هفت روز هفته بدون ايجاد آلودگي صوتي کار کند.
•    باز و بسته شدن سرعت اين نوع درب ها نسبت به ساير درب هاي شيشه اي اتوماتيک خيلي بيشتر است.
•    توانايي باز و بسته کردن نامحدود را دارا مي باشد.
•    اين ويژگي ها موجب شده تا از اين مدل درب اتوماتيک در محيط هاي پر تردد استفاده شود.
ويژگي ها
•    بدون محدوديت بودن تردد
•    مجهز به موتور دانکر بودن
•    مجهز بودن به پنل هاي نمايش دهنده وضعيت درب اتوماتيک قابل نصب بروي کاور
•    مجهز به مقطع ريل قابل تعويض سختکاري شده و لاستيک هاي عايق براي جلوگيري صدا
•    پر قدرت سريع و بي صدا
•    ارائه بيشترين ميزان قابل بازد شدن براي تردد و مکان هاي کم جاي با عرض کم
•    سيستم ماژولار با قابليت سريع قطعات درب اتوماتيک تاشوCmQkExLUob


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

توريستي Mike اسکلت بندي بدن انسان Lauren Gustavo Brandon نفيس24 نمايندگي محصولات ال جي و سامسونگ Michelle خريد بک لينک | آموزش سئو | کسب و کار اينترنتي لوله پلي اتيلن