شرکت سايه گستر آسيا يکي از معتبرترين شرکتها در زمينه ارائه درب شيشه اي گردان مي باشد که انواع درب شيشه اي گردان را با تخفيف استثنايي بيست درصدي ارائه مي دهد.
بهرمندي از تجهيزات مدرن و به روز سبب شده است که درب شيشه اي گردان شرکت سايه گستر آسيا به عنوان يکي از محصولات مدرن و کارآمد اين شرکت معرفي گردد.
شرکت سايه گستر آسيا همچنين طراحي و اجراي درب شيشه اي گردان را با طرح هاي زيبا و متناسب با انواع فضا به مشتريان خود تقديم مي نمايد.


درب شيشه اي اتومات چرخشي در شرکت سايه گستر آسيا متناسب با تکنولوژي روز دنيا توليد شده و طراحي و اجرا مي گردد.درب شيشه اي اتوماتيک چرخشي يکي از زيباترين نوع درب ها و يکي از پيچيده ترين سيستم هاي ورودي مي باشد. درب شيشه اي اتوماتيک چرخشي بيشتر در مکان هايي به کار گرفته مي شوند که به علت محدوديت در عرض محل نصب ديوار ، امکان نصب ديگر دربهاي اتوماتيک وجود نداشته باشد. مي توان از درب شيشه اي اتوماتيک چرخشي به صورت يک لنگه و يا دو لنگه استفاده کرد .
درب اتوماتيک گردان ايـن سيستـم از لحـاظ عملکــرد بــه گــونـه اي طــراحي گــرديــده اســت کــه درب هميشه بسته است در حالي که هميشـه بـاز اسـت ! بـا استفـاده از ايـن نـوع درب ضمن امکان ورود و خروج همزمان افراد از بـرخـورد مستقيـم هـواي داخـل و خـارج ساختمان جلوگيري مي شود.
تعداد دفعات باز شدن به صورت چرخشي و کشويي قابل تنظيم است و حتي مي توان از يکي از حالت هاي باز و بسته شدن استفاده نمود.ايجاد جلوه اي بي نظير و زيبا در نماي ورودي از ويژگي هاي استفاده از درب اتوماتيک است.
درب اتوماتيک چرخشي يا همان درب اتوماتيک گردان بيشتر در مکان هاي خاص مانند اتاق سرور، اتاق مديريت، اتاق عمل، طلافروشي ها و غيره با ترکيب سيستم هاي کنترل تردد، شرايط بهتري را براي کنترل رفت و آمد محيا مي کند .
از ويژگي هاي منحصر به فرد اين محصول به شرح زير مي باشد :
1. مجهز به بهترين و پرقدرت ترين موتور درب اتوماتيک دنيا
2. مجهز به هنگرهاي ضد سايش براي طول عمر هرچه بيشتر پکيج
3. سامانه کاملا هوشمند درب اتوماتيک شيشه اي چرخشي
4. تجهيز به فرايندي کاملا مدولار
5. سرعت بسيار بالا و قابليت تنظيم در باز و بسته شدن درب
6. مجهز به شارژر و باطري براي استفاده در زمان قطع برق تا بيش از 300 مرتبه
7. برخورداري از Encoder در موتور،امنيت بيشترکاربر در هنگام برخورد ناخواسته با درب اتوماتيک
8. بي نياز از استابلايزر و مقاوم در نوسانات برق شهر
9. تجهيز به کاور دوطرفه سامانه درب اتومات شيشه اي چرخشي
10. اتصال به قفل الکتريکي دولنگه براي ايجاد امنيت بيشتر
11. مجهز به سنسورهاي مايکروويو براي شناسايي از جهت روبه رو با برخورداري از زاويه ديد تا ارتفاع 4 متر و نصب سامانه درب اتوماتيک شيشه اي
12. طراحي شده براي تمامي مکان ها از جمله نقاط پررفت و آمد از قبيل فرودگاه ها، مراکز تجاري و اداري، بيمارستان ها هتل ها و …
13. توليد قطعات با بهره از بهترين و مقاوم ترين مواد اوليه مطابق با استانداردهاي جهاني و تکنولوژي روز دنيا
14. داراي ظاهري زيبا و سازگار با هر نوع دکوراسيون
15. امکان نصب انواع سيستم هاي کنترل تردد و BMS
16. امکان اجرا با انواع فريم هاي باريک و پهن


استفاده از درب شيشه اي چرخشي براي اماکني که اختلاف دماي داخل و خارج مجموعه زياد است توصيه مي گردد و علاوه بر آن يکي از زيبا تريـن و شيک ترين نوع درب هـاي اتوماتيک مي باشـد.تمام گرد اينست که بين فضاي درون و بيرون ارتباطي وجود ندارد ، در مصرف انرژي بهينه است ، از وجود گرد و خاک و صدا پيش گيري مي کند.
براي رفت و آمد افراد معلول و بچه با لحاظ شدن مکانيزم هاي کنترلي مناسب است زيرا قابليت کنترل خودکار سرعت حرکت را دارد و عملکرد درب در کل شبانه روز کنترل مي شود و اين قابليت را نيز دارد که از طريق ريموت به شرکتي که آن را ساخته متصل شود.
در مواقعي که بايد انرژي سرمايي و گرمايي را صرفه جويي نماييم درب هاي سه بال بهترين گزينه مورد استفاده هستند که از لحاظ ظاهري خوب و زيبا طراحي شده اند.
درب هاي گردان براي معلولان اين امکان را در نظر گرفته است که با فشار دادن کليدي که در داخل آن قرار دارد آن حرکت درب را طوري تنظيم مي کند که سرعت آن کند شود و معلولين به آساني رد شوند وقابليت خروج اضطراري را نيز دارا است.
از نظر ظاهري بسيار شيک و در هزينه هاي مربوط به انرژي به صرفه مي باشد. کاور خارجي آن را مي توانيد با نماي ساختمان هماهنگ نمايييد و از لحاظ قيمت نيز به صرفه است و به اين دلايل اين نوع درب مطلوب ترين انتخاب است.
بدين ترتيب شما مي توانيد بين استفاده از درب اتوماتيک گردان يا استفاده از درب کشويي بسته به احتياجات مربوطه که مي تواند تحت شرايط آب و هواي يا شرايط عبور و مرور مي باشد حق انتخاب داشته باشيد.
براي جريان ترافيک بالا مانند هتل ها فرودگاه ها، بيمارستان ها، سوپر مارکت ها و فروشگاه هاي زنجيره اي نيز در مکان هايي که چرخ خريد اثاثيه و وسايل بزرگ و يا صندلي چرخ دار استفاده مي شود درب اتوماتيک گردان بسيار مناسب مي باشد.
طراحي منحصر به فرد درب اتوماتيک گردان بيشترين فضاي خالي ممکن در باز شدن درب جهت فرار کردن در موارد اضطراري و يا اجازه عبور وسايل بزرگ مانند تجهيزات و ماشين هاي شستشو و ماشين ها را نيز فراهم مي کند.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

lovesall433 Greta Jonathan Sheila April قيمت ارز ديجيتال DENTAL بهينه سازي سايت|سئو وب سايت حرفهاي نگفته Maria