شرکت سايه گستر آسيا سالها تجربه در زمينه ارائه  و طراحي و اجراي بهترين و مدرن ترين درب شيشه اي تلسکوپي در ايران را داراست.
بيست و پنج سال سابقه درخشان در سايه گستر آسيا در زمينه ارائه مدرن ترين درب شيشه اي تلسکوپي با بهترين  تجهيزات و آخرين تکنولوژي روز دنيا موجب محبوبيت محصولات اين شرکت مي باشد.
درب شيشه اي تلسکوپي يکي از محصولات لوکس و شيک محسوب مي شود که اگر با طراحي و اجراي مناسب همراه باشد زيبايي منحصر به فردي را به فروشگاه يا فضاي مورد نظر شما مي بخشد.


درب شيشه اي تلسکوپي شرکت سايه گستر آسيا با طراحي منحصر به فرد و حجم اندک فضا بهترين گزينه براي فروشگاه ها و امکان عمومي مي باشد.اين نوع دربها بيشتر در ورودي هايي که نياز به بازشوي بيشتري مي باشد مانند مراکز تجاري و بعضي از اماکن عمومي که در آن واحد نفرات زيادي عبور مي کنند، پيشنهاد مي گردد. مکانيزم اين دربها مانند درب هاي کشويي به صورت خطي مي باشد با اين تفاوت که در اين دربها چهار لنگه متحرک به صورت تلسکوپي عمل باز شدن را انجام مي دهند و اين باعث افزايش 30 درصدي بازشو نسبت به مدلهاي کشوي دو لنگه مي گردد. توسط اين سيستم مي توان ورودي هايي تا عرض 6 متر با ? بازشو مفيد و ارتفاع 3 متر ايجاد نمود اين دربها به صورت يک طرفه نيز قابل اجرا مي باشند. در اين دربها استفاده از شيشه هاي 10 ميليمتر و 20 ميليمتر امکانپذير مي باشد. انتخاب وضعيت هاي اتوماتيک، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستاني يا نيمه باز، ورود ممنوع و يا خروج ممنوع و همچنين با نصب سيستمهاي کنترل تردد و يا ريموت کنترل و همچنين برنامه هاي زمانبندي در بعضي از اپراتورها براي کاربران امکانپذير مي باشد و آنها را قادر به کنترل ورودها و خروجها مي سازد. وجود سيستم سنسورهاي ايمني خطي بين دربها و کنترل کننده هاي هوشمند با قابليت ضد برخورد، امنيت عابرين را در برابر برخورد احتمالي با دربها را تأمين مي کنند.
ويژگي هاي درب اتوماتيک شيشه اي تلسکوپي
•    مناسب فضاهاي کم عرض
•    داراي سيستم هوشمند ضد برخورد با افراد
•    داراي حرکتي آرام و روان به دليل استفاده از چرخ هاي پليمري
•    جلوگيري از اتلاف انرژي و ورود صدا و گرد و غبار
•    داراي قفل الکترونيکي با قابليت قفل نمودن درب هاي متحرک از طريق هنگرها
•    داراي سيستم متشکل از تکنولوژي کاملا الکترونيکي و مکانيکي با کارايي متفاوت
•    توليد مطابق با تکنولوژي روز و استاندارد جهاني


درب اتوماتيک تلسکوپي شيشه اي انواع مختلفي دارد که طراحي و اجراي مناسب آن براي فضاي مورد نظر شما تاثير زيادي در افزايش راندمان اين محصول دارد.از جمله مزاياي درب شيشه اي تلسکوپي مي توان به مواردي اشاره کرد، مناسب فضاهاي کم عرض، داراي سيستم هوشمند ضد برخورد با افراد، داراي حرکتي آرام و روان به دليل استفاده از چرخ هاي پليمري، جلوگيري از اتلاف انرژي و ورود صدا و گرد و غبار، داراي قفل الکترونيکي با قابليت قفل نمودن درب هاي متحرک از طريق هنگرها. از جمله اين مزاياي هستند.
انتخاب وضعيت هاي اتوماتيک، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستاني يا نيمه باز، ورود ممنوع و يا خروج ممنوع و همچنين با نصب سيستمهاي کنترل تردد و يا ريموت کنترل و همچنين برنامه هاي زمانبندي در بعضي از اپراتورها براي کاربران امکانپذير مي باشد.
اين دربها مانند درب هاي کشويي به صورت خطي مي باشد با اين تفاوت که در اين دربها چهار لنگه متحرک به صورت تلسکوپي عمل باز شدن را انجام مي دهند.
اين نوع دربها بيشتر در ورودي هايي که نياز به بازشوي بيشتري مي باشد مانند مراکز تجاري و بعضي از اماکن عمومي که در آن واحد نفرات زيادي عبور مي کنند، پيشنهاد مي گردد.
عملکرد درب اتوماتيک شيشه اي تلسکوپي مانند درب هاي خطي مي باشد، مي توان سنسور آن را براي تشخيص حرکت بين 30 ميلي متر تا 280 ميلي متر از درب، تنظيم کرد. تفاوت عمده اين درب با درب اتوماتيک شيشه اي کشويي اين است که دو سوم از عرض ورودي مورد استفاده قرار مي گيرد، به اين صورت که هر لت از درب تلسکوپي شامل سه لنگه مي شود که دوتاي آن ها متحرک و يکي از آن ها ثابت مي باشد. در هنگام باز شدن، دو لنگه متحرک به روي هم و هر دو روي لنگه ثابت جمع مي شوند. درب اتوماتيک شيشه اي تلسکوپي اين قابليت را دارد که دو يا يک لت داشته باشد، در حالتي که درب دو لت دارد، دو لنگه ثابت داشته و به دو طرف باز مي شود.
در صورتي که درب اتوماتيک شيشه اي يک لت داشته باشد، با يک لنگه ثابت به يک سمت باز مي شود. درب اتوماتيک شيشه اي تلسکوپي را مي توان به صورت سه لت نيز استفاده نمود. به اين ترتيب که يک لت، ثابت است و در يک سمت ورودي (راست يا چپ) قرار مي گيرد. لت هاي متحرک هر دو به يک سمت جمع مي شوند و ورودي از يک طرف باز مي شود که اين سيستم، درب اتوماتيک تلسکوپي يک طرفه نام دارد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

ايران نايس آبانکالا کلينيک تن آرا Georgia Middleman Kelese Dawn وينکل Le blog du site Photo-Detour.com Jose بهترين شرکت هاي باربري در استان تهران